Недавно опубликовано

Sudor în producere

Основная информация

Зарплата:
7 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Бачой, Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Cunoașterea proprietăților materialelor, condițiilor și proceselor de sudură  (semiautomat);
  • Cunoști metode, tehnici și modalități de exploatare a metalului;
  • Certificare și experiență în domeniu;
  • Descifrarea desenelor tehnice;
  • Seriozitate, punctualitate, responsabilitate în procesele de muncă;
  • Capacitatea de integrare si cooperare in echipă;
  • Abilități de identificare si soluționare a diferitelor disfuncționalități apărute și remedierea problemelor apărute;
  • Realizarea lucrărilor de montaj a confecțiilor metalice: marcare, tăiere, găurire, șlefuire, îndoire ș.a
  • Experiență în domeniu de minim 1 an.

Noi oferim:

  • Procese de lucru standardizate securității în muncă;
  • Echiament modern și o ambianță plăcută de lucru;
  • Concediu și zile de odihnă conform standardelor RM și HG;
  • Salariu  [показать номер]7000-1000 ;
  • Proces de inducție – instruirea și ghidarea pentru toate etapele de asimilare a procesului de lucru;
  • Evenimente sistematice, team-building-uri, ieșiri cu echipa la aer liber!
  • Transparență legală în toate procesele de muncă;

GARANTĂM Confidențialitate 100%

Dacă ești dornic de a crea și a aduce valoare adăugată echipei, expediază-ne CV-ul la adresa electronică: hr@woodbag.md cu specificația ”Sudor" .  [показать номер]076050554

О компании

Woodbag e o afacere de familie, care a luat naștere din dragoste pentru tot ce e al nostru, moldovenesc și natural. Pentru tot ce ne amintește de casă.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?