Недавно опубликовано

Soferi Curier DPD

Основная информация

Зарплата:
1 800 EUR
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Германия, За границей, Неккарзульм

Описание вакансии

ANGAJAM SOFERI CATEGORIA B

Compania germana de curierat DPD angajeaza soferi categoria B cu experienta

Salariu1800- 2400 euro netto de la inceput cu posibilitatea de majorare

Cazarea asigurata contra cost 250 euro

Orasul 92637 Weiden

Cerinte:

  • seriozitate si dorinta de a munci.

NU se percep taxe/comisioane!

Pentru detalii suplimentare ne puteti contacta la:

+[показать номер]40799049383 viber/Whatsapp

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?