Недавно опубликовано

Operator Sondaje

Основная информация

Зарплата:
10 000 MDL
Вид занятости:
Part-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Ce trebuie să facă un Operator de Teren?

  • Să realizeze chestionarele;

De ce ai nevoie pentru a lucra cu noi?

  • Să cunoști limba română și rusă;
  • Să fii responsabil și serios;

Care sunt condițiile?

  • Contract de muncă pe perioadă determinată;
  • Un salariu atractiv din toate punctele de vedere;

Cum să activezi împreună cu noi?

Отправить резюме

О компании

Fondul Opiniei Publice “FOP” este o companie sociologică,  fondată în martie 2012 de către un grup de inițiativă care şi-au propus crearea unei companii ce va presta servicii sociologice care sa ofere cele mai eficiente si mai optime soluții actvitații DVS.
Echipa FOP este formata din experți (sociologi, psihologi, specialiști în marketing și comunicare) care pe parcursul ultimilor zece ani au activat în diverse companii specializate în domeniu. Experința anterioră permite elaborarea diverselor tipuri de design de cercetare sociologică și studii de marketing.
FOP dispune de o vastă experiență în aplicarea diferitor tipuri de metodologii precum și resurse de colectare a datelor, folosind cele mai noi tehnologii disponibile. Instrumentele pe care le-am dezvoltat abordeză toate etapele unui studiu sociologic.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?