Недавно опубликовано

Asistent de zidar în Olanda

Основная информация

Зарплата:
2 200 EUR
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
От 2 лет
Город:
Амстердам, За границей, Нидерланды

Описание вакансии

Asistent construcții / muncitor / asistent de zidar

Salariu: 550 eur net pe săptămână !!

Cerințe: cetățenie UE, cunoașterea limbii engleză, mașină proprie și permis de conducere, experiență în construcții !!

Zona Groningen, Olanda, cazare este gratuită

Pentru a aplica trimite CV-ul la nicoleta.hireks@outlook.com

Sau contactați prin whatsapp +[показать номер]40737622578

Отправить резюме

О компании

Agenție lituaniană care se ocupă de angajarea cetățenilor UE în companii europene pentru lucru calificat și necalificat. Majoritatea pozițiilor sunt în Olanda și Germania în domeniul logistic, cosntrucții, lucru de depozit, industrial, etc.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?