Недавно опубликовано

Grafician calculator - Bacau Romania sau Remote

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Oпыт:
От 1 года
Город:
Румыния, Яссы

Описание вакансии

Cunoști de la A la Z domeniul Designului Grafic? Te așteptăm în echipa noastră ca  Grafician Calculator.

Avem o echipă tânără, veselă și armonioasă, dornică de persoane asemănătoare. :)

Întrunești următoarele cerințe necesare?

  • Cel putin un an de experienta in Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Dimension, Illustrator, în design grafic
  •  Cel putin un site Wordpress avut în întreținere
  •  Riguros, atenție la detalii, respectă termenele limită
  •  100% jucător de echipă
  • Capacitate puternică de multi-tasking
  •  ochi pentru calitate și detalii

Ai 4 MOTIVE SA APLICI!

  •  Intri intr-un colectiv tanar si deschis.
  •  Ai certitudinea ca esti mereu plătit la timp.
  •  Ai flexibilitate deoarece jobul este project-based
  •  Cunosti experti din domeniu

Atentie!! Obligatorie completarea formularului https://forms.gle/5CVyh3gPavPa1yA69

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?