Недавно опубликовано

Video Editor

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта, Ученики, Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Vino sa faci parte din Departamentul de Marketing cu cei mai calificati specialisti, al companiei Midnight Works. Căutăm o persoană motivata, dornica de noi oportunități care să se alăture echipei noastre ca Editor Video. În această poziție, veți combina Photoshop cu After Effects/Adobe Premiere/Final Cut pentru a crea proiecte bazate pe Game la nivel international.

Te potrivesti daca:

  • Ai experiență cu programelor de editare video Adobe After Effects, Adobe Premiere, Final Cut
  • Ai capacitatea de a lucra într-un tempou rapid și calitativ
  • Ai un nivel înalt de creativitate
  • Ai experienta sau esti cointeresat in montajarea videourillor Game.

Beneficii:

  • Posibilitatea de a fi parte a unei companii cunoscute la nivel internațional
  • Curs deplin de limba engleza
  • Abonament la sala de sport
  • Pizza party lunar in incinta companie
  • Angajare oficială, pachet social inclus
  • Salariul flexibil, stabilit de comun acord în dependență de aptitudinile Dvs.
  • Suntem rezidenți IT Park
  • Program de muncă stabil: 9:00-18:00, luni-vineri
  • O echipă prietenoasă si pasionata de munca lor
  • Activități de Team-building
  • Oficiu în sectorul Telecentru o zonă bine amplasată cu transport public și localuri pentru lunch în apropiere;
  • Birou confortabil, cu zonă de relaxare și ceai/cafea, dulciuri și fructe gratuite

Daca ti-ai regasit, expediază CV-ul la adresa - hr@midnight.works indicînd poziția la care aplicați!
Web: https://midnight.works/
Instagram: https://www.instagram.com/midnight_works/
Facebook: https://www.facebook.com/www.midnight.works/

Prin expedierea CV-ului, vă exprimaţi acordul pentru prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.

Отправить резюме

О компании

Noi suntem companie 100% autohtonă, născută și crescută pe tărâmurile Republicii Moldova.

Ne-am dezvoltat și am creat 100 de locuri de muncă în industria IT în Moldova, pentru ai noștri.

Avem scop în 2023 să oferim 300+ locuri de muncă în Moldova, fapt pentru care construim un oficiu nou, open-space, de 2000mp, modern, stilat, dotat cu Macuri de ultima generație, și care va face față cerințelor moderne.

Împreună am putut, și împreună vom continua. Așa cum a făcut CD Projekt Red în Polonia, Wargaming in Belarus și alte echipe cu ambiții nelimitate, așa Midnight.Works va demonstra lumii că și în Moldova se poate.

Da, suntem ambițioși și iubim patria, deal with it.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Strada Nicolae Testemițanu 29/5
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?