Недавно опубликовано

Specialist marketing începător

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования, Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Без опыта, Студенты
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Căutăm un coleg/o colegă în echipa noastră, specialist marketing în devenire.
Grafic full time (marți-sâmbătă 10:00-19:00 sau duminică-joi 10:00-19:00 cu o oră pauză de masă). Încurajăm studenții să aplice!

Este o ofertă de lucru în magazin (nu angajăm la distanță, hybrid sau freelance)

Cerințe față de candidat:
- abilități de utilizare a rețelelor de socializare Facebook, Instagram, TikTok
- abilități de a crea fotografii estetice și texte atractive (avantaj)
- cunoașterea limbii române
- cunoașterea limbii engleze și ruse (avantaj)
- responsabilitate, acuratețe și străduință
- abilități de organizare și comunicare

Persoană pe care o căutăm o să se ocupe de:
- crearea de story pentru Facebook și Instagram
- crearea de postări, video și texte pentru rețelele noastre de socializare
- fotografierea produselor și plasarea pe site și rețelele de socializare (instruim)
- contribuirea la organizarea fotosesiunilor cu model
- implicare în cercetări de piață și alte instrumente de marketing

Fiind un job din magazin e nevoie și de implicare în vânzări.

Salariul este format din partea fixă + bonusuri din vânzări.

Avantaje:
- Contract individual de muncă + tot pachetul social (asigurare socială, asigurare medicală, impozite etc)
- Program de lucru în magazin în centrul capitalei
- Training gratuit și experiența utilă în tehnologii de promovare și plasarea a produselor.

Kuki este o companie ce produce și comercializează bijuteriil din argint și aur cu design minimalist pentru femei active care își doresc o experiență unică în a-și accesoriza ținuta într-un mod stilat, minimalist și deosebit în același timp, de la selecția bijuterii și până la utilizarea zilnică.

Cei interesați sunt rugați să ne transmită CV-ul sau o descriere personală succintă (ocupatie, școală, experiență, activități extracuriculare, hobby, limbi vorbite, reușite ce doriți să le menționați, datele de contact) la adresa kuki.moldova@gmail.com

Candidații selectați vor fi apelați pentru interviu online.

Echipa Kuki,
[показать номер]069570190
Str. A. Pușkin 26 of 202; str. V. Alecsandri 115

Отправить резюме

О компании

Kuki este o companie care produce și comercializează bijuterii din argint 925 în stil minimalist .

Creăm bijuterii confecționate manual cu print original pentru femei active care își doresc o experiență unică de a-și accesoriza ținuta într-un mod stilat, minimalist și deosebit în același timp,de la selecția bijuterii și până la utilizarea zilnică, într-un ambalaj frumos,  livrat în 2-24 ore.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Vasile Alecsandri, 115
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?