Недавно опубликовано

Asistentă medicală

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Centrul medical Prikindel este în căutarea unui asistent medical.

Responsabilități:
  • Asistarea medicilor în lucrul cu pacienții;
  • Evidența fiselor personale ale pacienților;
  • Sterilizarea instrumentelor de lucru.
  • Studii medicale și experiența in muncă sunt un avantaj,dar nu este obligatoriu.

Suntem situati la Botanica la str.Trandafirilor 13/2.

Oferim:
  • Pachet social complet;
  • Angajare in baza contractului individual de muncă;
  • Experiență în domeniu;
  • Activitate într-o echipă tânără de profesioniști;
  • Salariu achitat la timp.

Dacă ești interesatde postul vacant sunati la numarul de telefon [показать номер]068789191.
Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?