Недавно опубликовано

Tamplari si operatori utilaje tamplarie

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Город:
За границей

Описание вакансии

Canadian Home , fabrica de mobilier din mdf pal si lemn masiv angajează tâmplari cu experienta in montajul si execuția mobilierului de interior si muncitori necalificati și programatori cnc . Fabrica este in Moinești, Romania .

Responsabilități :

  • experienta in executia si montajul mobilierului la comanda
  • capacitatea de a duce pana la capăt un montaj la domiciliul clientului
  • comunicare si colaborare in echipa

Condiții:

  • mediu de lucru competitiv
  • stabilitatea la locului de munca
  • salariu atractiv corelat cu experienta .Se ofera intre 3000 si 6000 ron in functie de experienta .
  • Se oferă transport gratuit .

Pentru mai multe informații ne puteți contacta la nr. de telefon: [показать номер]0040770798529

Отправить резюме

О компании

Firma producatoare de mobila

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?