Недавно опубликовано

Marketing Director

Основная информация

Зарплата:
700 USD
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Город:
Удаленная работа

Описание вакансии

Suntem o agenție de marketing Web3.

Daca nu cunosti semnificatia termenului "Web3", NU aplica pentru job.

Dacă cauți un side job cu minim efort, NU aplica.

Vei coordona crearea conținut în engleză pentru social media, blog, newsletter, site etc. Vei coordona dar vei și scrie texte, postări etc. Caut un om de echipă și hardworking, dedicat obiectivelor stabilite. Trebuie să fii la curent în permanentă cu ce se intâmplă în piață și noutățile din domeniul tehnologic, descentralized finance, blockchain etc

Responsabilități:

  • Planificarea conținutului pentru toate platformele sociale ale agenției noastre
  • Crearea conținutului in colaborare cu copywriteri, social media manageri, designer, editor video
  • Supravegherea și managementului ca ceilalți membri ai departamentului să îți îndeplinească responsabilitățile la timp
  • Ținut pasul cu cele mai importante evenimente de actualitate din domeniu

Avantaje:

  • Salariu de la 700 dolari + bonus de performanță care poate depăși salariul
  • Job Full Time, dar program flexibil, posibil și remote
  • Vei învăța mult din domeniul web3, care reprezintă viitorul tehnologie în următorul deceniu, unde vor fi cele mai bine plătite job-uri

Cerințe:

  • Cel puțin 3 ani de experiență în SMM/copywriting
  • Engleză C1 cel puțin
  • Renunțat la alte activități, e un job full time, nu il poți combina cu altele

Aștept un email de la tine.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?