Недавно опубликовано

Manager Marketing

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerinte:
- Studii superioare de specialitate;
- Experiența de muncă într-un post similar va constitui un avantaj;
- Creativitate, dinamism, capacitatea de a genera idei noi;
- Abilități de comunicare, exprimarea logică, coerentă și corectă a gândurilor;
- Abilități de convingere, organizare și planificare;
- Responsabilitate, perseverență, flexibilitate;
- Cunoașterea limbii române, limbii ruse, și limbii engleze ;

Obligatiuni:
- Promovarea imaginii companiei;
- Elaborarea programelor de promovare a companiei; - Gestionarea publicității pe toate suporturile de comunicare, elaborarea planurilor de promovare online și realizarea lor;
- Comandarea materialelor promoționale și coordonarea efectuării acestora;
- Promovarea și conceperea planurilor și strategiilor de marketing online. Menținerea și dezvoltarea site-ului;
- Redactarea și postarea online a materialelor publicitare;
- Monitorizarea și analiza pieței și concurenței;
- Analiza ofertelor concurenței și efectuarea studiului comparativ a ofertelor acestora.
- Organizarea diverselor evenimente de promovare a serviciilor, în vederea susținerii strategiei de marketing;
- Colaborarea cu diverse agentii, advertising agencies, media agencies, precum si alte instituții de domeniu;

Program:
- Salariu negociabil in dependenta de experienta
- Luni-Vineri.
- Orele de lucru: 8.30.-18.00.

Oferim:
- Pachet social complect
- Retea corporative de telefonie mobile

Expediati CV-ul la adresa de e-mail: resurseumane@maurt.md">marketing@maurt.md   victoria.morar@mail.ru
1 – preselectia se face prin CV
2- interviul
Tel. [показать номер]022 871309, [показать номер]079175388

Doar candidații selectați vor fi contactați pentru a fi invitați la intervi

Отправить резюме

О компании

Din tată în fiu a fost transmisă pasiunea pentru vin și în familia Maurt. Întreprinderea a fost fondată oficial în 1996, fiind inițial o întreprindere de familie. La baza întreprinderii a stat fondatorul Aurel Morar, actualul director general al companiei.

Podgoriile companiei Maurt își au rădăcinile în Nisporeni – un loc pitoresc înconjurat de rîulețul Nîrnova, afluent al Prutului, cu oameni gospodari care au în gene tradiția vinului bun. Aici viile se bucură de un terroir deosebit, fiind întinse pe podgorii însorite și alintate de o climă ideală. În total, compania dispune de 25 de hectare de viță de vie proprie.

Compania Maurt deține o fabrică modernă de vin la Nisporeni, în zona cu indicație geografică protejată “Codru”, dar și o uzină de îmbuteliere la Chișinău. Capacitatea de producția anuală a companiei este de 10 milioane de sticle (vinuri liniștite, spumante, balsamuri, brandy, lichioruri, vodka, dar și alte produse alcoolice și nealcoolice).

Maurt înseamnă astăzi o familie din 150 de angajați, iar brandurile noastre sunt cunoscute departe de hotarele țării, inclusiv vestul Europei.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?