Опубликовано вчера

Șef de producere

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Descrierea jobului:

  • Planificarea și organizarea procesului în Secția de producere;
  • Coordonarea activităților procesului de producție și asigurarea resurselor necesare realizării programului stabilit;
  • Verificarea respectării standardelor de calitate și aplicarea soluțiilor optime.
  • Identificarea și implementarea soluțiilor pentru eficientizarea operațiilor aferente fluxului și creșterea productivității;
  • Urmărirea menținerii în condiții optime de funcționare a echipamentelor, utilajelor și instalațiilor din cadrul Secției;
  • Gestionarea în conformitate cu programul de producție, a materiilor prime, materialelor, ambalajelor și a produselor finite;
  • Organizarea și coordonarea echipei de producție în corelație cu programul de fabricație și cu indicatorii de productivitate;

Cerințe

  • Studii superioare în domeniu-avantaj;
  • Experiența relevanta în domeniu de minim 2 ani într-o funcție similara;
  • Cunoștințe temeinice de tehnologia prelucrării materiei prime și de producție de mobilier-avantaj;
  • Cunoștințe bune de operare PC;
  • Bun organizator, comunicativ, responsabil;

Dacă v-ați regăsit în prezentul anunț, expediați CV-ul: hr@venni.md

Ключевые навыки
Productivitate și organizare Managementul conflictelor Lucru în echipa Abilități de ascultare Abilitatea de a învăța rapid Răbdare Rezistența fizică

О компании

 Misiunea noastră este de a presta servicii la cel mai înalt nivel de calitate si de a furniza material rapid și sigur. Perfectionarea zi cu zi  si orientarea către parteneri sunt principalele noastre obiective.
Consultăm, aplicăm, debităm la standard de ultimă generație în materie de stil, calitate, creativitate și inovație. Tehnologiile moderne de prelucrare a materialului și pregătirea lui pentru asamblarea mobilei la comandă, conferă mai multă siguranță și încredere că produsul final va întrece așteptările.

Oferim materie primă pentru producătorii de mobilă din Republica Moldova.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?