Недавно опубликовано

Manager vinzari

Основная информация

Зарплата:
7 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Буюканы, Кишинёв

Описание вакансии

Suntem în căutarea unor manageri de vânzări,

Cerinţe faţă de candidat:

  • Cunoaşterea limbei ruse - romana;
  •  Energie, abilități de comunicare și capacitatea de a întreţine o conversaţie;

    Responsabilități de bază:
  •  Identificarea clienților potențiali, analiza cerințelor clienților, nivelul şi orientarea acestora;
  • Menţinerea permanentă a contactului cu clienţii existenţi;

Locaţia: Chişinău, Moldova, sec. Buiucani
Salarizarea: salariu fix + % din vanzari + bonusuri

Expediați CV-ul la adresa: oparaschiv@mail.ru">oparaschiv@mail.ru [показать номер]060101717

P.S. Specifica-ti postul vacant in scrisoare

Отправить резюме

О компании

Compania de constructii

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?