Недавно опубликовано

Sofer expeditor cat b

Основная информация

Зарплата:
12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania AD Auto Total angajeaza șoferi pe automobile

Transportarea piese auto in toate sectoarele orasului si pe Republica

  • Program de munca flexibil
  • Salariu atractiv
  • Masini noi
  • Angajare oficială

Cerinte:

1. Carnet de identitate
2. Permis de conducere valabil
3. Adeverinta medicala

Trimite-mi aplicațiile și permisul de conducere către autototal.ch@gmail.com

Отправить резюме

О компании

PESTE UN SFERT DE SECOL DE EXPERIENTA IN DOMENIUL AUTO
AD Auto Total s-a nascut din pasiune si dedicatie pentru domeniul auto. Din prima clipa, am ales sa ne bazam pe calitate, corectitudine, profesionalism si rapiditate. Ne-am orientat de la bun inceput catre o crestere solida a carei fundatie au fost parteneriatele pe termen lung, construite pe baza de incredere si respect reciproc.

Misiunea noastra este sa atingem, impreuna cu partenerii nostri, cel mai inalt nivel de profesionalism de pe piata romaneasca. Ne-am luat angajamentul ferm sa urmarim si sa atingem excelenta in fiecare aspect al business-ului nostru, ramanand responsabili si integri.

INCONJURATI DE OAMENI DE CALITATE, FACEM CEEA CE NE PLACE.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?