Недавно опубликовано

Sofer Categoria C+E

Основная информация

Зарплата:
2 600 EUR
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Валенсия, За границей, Румыния, Яссы

Описание вакансии

Cerințe:

  •  atestat profesional transport marfa - permis de conducere categoria C+E - Cazier judiciar , Certificat medical si psihologic valabile
  • experienta in transport international reprezinta avantaj - nefumator prezinta un avantaj

Condiții de muncă: Camioane euro 6 , dotate cu clima , frigider , in garantie.

Responsabilități:

  •  experienta in transport international reprezinta avantaj
  • nefumator prezinta un avantaj

Se ofera:

  1.  loc de munca stabil
  2. contract pe perioada nedeterminata
  3. salariu atractiv - 2778 lei brut
  4. ESTE INTERZISA folosirea mijloacelor de manipulare a tahografului
  5. bonus de performanta, prime de fidelitate ,experienta si aptitudini.
  6. Contractul are continuitate si pe perioada stata acasa din calculul orelor suplimentare .
  7. Diurna externa 70-85 euro / zi calendaristica se negociaza in functie de perioada de lucru aleasa.
  8. Transportul pina la baza din Girona se asigura cu autocarul (Tabita Tour ) sau pretul biletului .

Salariu + diurna = [показать номер]2600-3000 euro / luna

Tel. Contact sau watsap - d-ul Vasile
+[показать номер]33 612473327
+[показать номер]34 641705008

Отправить резюме

О компании

Compania Transport Marfa (prelate ) cu sediul in Iasi , Romania , efectuiaza transport pe comunitate (UE) - Spania - Franta - Italia

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?