Вакансия от  11 октября 2022

Manager Export

Vacum-Nord SRL Бельцы Full Time Договорная

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full Time
Образование:
высшее
Oпыт:
от 2 лет
Город:
Бельцы

Описание вакансии

Responsabilitățile principale:

  • Îndeplinirea activității de export;
  • Căutarea activă a distribuitorilor, evidențierea partenerilor potențiali;
  • Dezvoltarea noilor direcții de export;
  • Formularea ofertelor comerciale și condițiilor de colaborare;
  • Pregătirea și suportul contractelor;
  • Asigurarea la nivel înalt a proceselor de export la toate etapele;
  • Organizarea și petrecerea prezentărilor  și la întâlniri cu potențialii clienți, pregătind în prealabil documentele necesare;
  • Analiza piețelor prin prisma politicii prețurilor;
  • Urmărirea încasărilor pe contractele repartizate.

Studii, competențe, abilități:

  • Studii superioare;
  • Experiență de muncă în funcții similare;
  • Cunoașterea specificului de promovare a produselor alimentare;
  • Cunoașterea limbilor: română, rusă și engleză (va constitui un avantaj);
  • Abilități de lucru în programe Microsoft Office, 1C;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Abilități de prezentare a produselor, de comunicare, insistență, flexibilitatea gândirii, deprinderi analitice, motivare către rezultate;
  • Disponibilitate de plecare în deplasări în țară și peste hotare;

Oferim:

  •  angajare permanentă;
  • timp de muncă deplin;
  • pachet social atractiv;
  • salariu competitiv, se negociază în mod individual în urma interviului;
  • locul de muncă în mun. Bălți.

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Открытые вакансии

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес главного офиса
Republica Moldova, mun. Balti
Телефон:
079522088
Эл. почта:
info.vacum.nord@gmail.com
Веб-сайт:
Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?