Недавно опубликовано

Graphic designer

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее специальное
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • să concepi stilul și identitatea brandurilor noastre;
  • să creezi prototipuri și template-uri;
  • să pregătești machete pentru tipar și confecționare;
  • să creezi designul și să proiectezi ambalaje și obiecte promoţionale personalizate;
  • să dezvolți materiale POS și publicitare;
  • să dezvolți concepte de publicitate stradală;
  • să prelucrezi fotografii, să creezi ilustrații și colaje;
  • să ai cunoștințe avansate de pachete grafice
  • să ai un gust impecabil și un simț estetic dezvoltat;
  • să cunoști tendințele în design;
  • să generezi idei creative non-stop;
  • să realizezi în mod rapid sarcinile;
  • să gândești „out of the box” ;
  • să fii rezistent la stres;
  • să poți executa mai multe sarcini simultan.
  • și multe altele.

Condiții de muncă:

  • contract de muncă oficial
  • un calculator modern și un loc de muncă confortabil;
  • posibilitatea de a-ți perfecționa abilitățile profesionale;
  • creștere salarială în funcție de rezultatele profesionale
  • atmosferă degajată, creativă, colectiv prietenos.
Отправить резюме

О компании

Fantastic.MD - magazin de calculatoare, electronică, electrocasnice, accesorii, mobilă, totul pentru casă și grădină.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. M.Manole 12/2
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?