Недавно опубликовано

Editor video și designer grafic de la $700

Основная информация

Зарплата:
700 USD
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)

Описание вакансии

Descriere pe scurt:
Vei lucra în cadrul unei agenții de marketing web3 și va trebui zilnic să faci video-uri scurte și imagini pentru social media. Chiar dacă vei primi o listă de sarcini clare în fiecare zi, ne așteptăm să contribui creativ la produsele finale, adică să faci video-urile și pozele cât mai interesante și atractive pentru urmăritorii noștri.

Responsabilități:
Mondarea, editarea, crearea zilnică a conținutului video și foto pentru platformele noastre de social media

Avantaje:

  • Salariu de la 700 dolari + bonus de performanță
  • Job Full Time, dar program flexibil, posibil și remote
  • Vei învăța mult din domeniul web3 care reprezintă viitorul tehnologie în următorul deceniu, unde vor fi cele mai bine plătite job-uri

Cerințe:

  • Premier
  • After Effects
  • Photoshop
  • Illustrator
  • Engleză B1 cel puțin

Cel mai important: căutăm un om serios pe care să ne putem baza în fiecare zi fără amânări și justificări pentru lucrul întârziat sau prost făcut.

Aștept un email de la tine, nu am nevoie neapărat de CV dar trimite-mi video-uri și imagini făcute de tine.

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?