Недавно опубликовано

Instalator instalații sanitare

Основная информация

Зарплата:
1 000 EUR
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Констанца, За границей, Румыния

Описание вакансии

România. Contract de munca. Cazare asigurată.

 Compania din România angajează muncitori cu experiență și fără experiență în domeniul instalații sanitare, încălzire, apeduct.

Pașaport biometric sau European

Se oferă:

  • Angajare oficială-contract de muncă.
  • Cazare și cheltuieli de transport asigurate de angajator.
  • Instruire gratuită.
  • Salariu motivant [показать номер]800-1200 EURO în fucție de calificare.

Pentru detalii telefonați sau lăsați mesaj :+373 69 010988, +[показать номер]40754652100 (numerele sunt conectate si la Viber/ WhatsApp)

Отправить резюме

О компании

Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?