Недавно опубликовано

Ofițer de securitate la parcarea "Smart Parking"

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

”EV Point Parking Systems” S.R.L. este prima rețea de parcări inteligente instalate în Republica Moldova.

În legătură cu lansarea proiectului „Smart Parking”, căutăm un nou coleg, care se va alătura echipei noastre la poziția de operator de securitate.

Cerinţe faţă de candidat:

  •  Studii medii cel puțin;
  • Abilități de comunicare atât în limba română, cât și în limba rusă.
  • Fără antecedente penale;
  • Responsabilitate, punctualitate, seriozitate;
  • Experiența este binevenită;

Responsabilități:

  •  Asigurarea controlului accesului autoturismelor pe teritoriul parcării.
  •  Furnizarea informațiilor clienților, la necesitate;
  •  Asigurarea respectării ordinii, clarificarea eventualelor situații cu calm și seriozitate.
  •  Supravegherea video şi asigurarea respectării ordinii publice în raza parcării.

Compania oferă:

  • Salariu atractiv și pachet social complet;
  •  Punctualitatea plății salariului;
  • Stabilitate la locul de muncă.
  • Oportunitatea de a activa la o companie progresivă în industria viitorului.

Program de lucru:

  • 5 zile pe săptămână (inclusiv în weekend și de sărbători)

Schimburi de 8 ore, rotative (ture de dimineață 07:00-15:00,  după-amiază 15:00 - 23:00 și tura de noapte între 23:00 și 7:00)

Dacă sunteți interesat de acest post și corespundeți cerințelor de mai sus, expediați CV-ul Dvs. la adresa de e-mail: office@evpoint.md">office@evpoint.md

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?