Недавно опубликовано

Social Media Manager

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilități principale:

  • Planificarea și postarea conținutului pe rețelele de comunicare (creare moodboarduri lunare) în conformitate cu planul de acțiuni;
  • Scrierea articolelor pe o gamă largă de tematici, economice, in rusa și romana
  • Gestionarea procesului de producție foto și video;
  • Produce zilnic conținut pentru social media: text, fotografii, grafică, clipuri video și live-uri din cadrul organizatiei;
  • Propune si implementeaza noi strategii de distribuire a conținutului și de atragere a audienței online;
  • Gestionează comunicarea cu urmăritorii pe social media;
  • Raportare publicații pe toată rețeaua de comunicare;

Profil candidat:

  • Experiență în muncă în agenție social media-constituie avantaj;
  • Studii: jurnalism, PR, comunicare, marketing/domenii conexe sau experiență echivalentă în domeniul multimedia/rețele sociale;
  • Abilități de planificare și executare a sarcinilor;
  • Cunoașterea platformelor social media- Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok, Telegram.
  • Persoana activă, creativa, pasionata de social media;
  • Cunoștințe de editare video și foto (obligatoriu)
  • Persoana activă, creativă, pasionată de social media;

Ce oferim:

  • Dezvoltare, proiecte complexe si diverse;
  • Program de lucru- 8 ore/ 5 zile pe săptămînă;
  • Locul de muncă: Chisinau, str. Puskin 47/1
  • Salariu negociabil, în urma interviului;

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul cu menționarea pozitiei pentru care candideaza la adresa electronică: mihaela@businessclass.md

Отправить резюме

О компании

Revista Aquarelle este prima revistă pentru femei din Republica Moldova. De la momentul apariției și pînă în prezent, timp de 18 ani, revista Aquarelle deține poziția de lider pe piața edițiilor periodice din Republica Moldova. Aquarelle oferă oamenilor de succes posibilitatea de a-și împărtăși experiența cu întreaga societate moldovenească.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?