Недавно опубликовано

Florist Designer

Основная информация

Зарплата:
8 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • creativitate
  • regim activ de munca
  • responsabilitate
  • lucru conform regulilor companiei

Condiții de muncă: atelier de producere cadouri si aranjamente cu flori

Responsabilități:

  •  creare cadouri/ aranjamente cu flori
  • respectarea calitatii lucrarilor executate in atelier
  • recenzia clientilor
  • lucru in echipa cu receptia, achizitiile si administratia
  • participarea activa la crearea ofertelor si produselor noi
  • vitrina
  • vanzari din vitrina
  • participare la planul general de vanzari
  • dragostea de flori, cadouri si de locul de munca
Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?