Недавно опубликовано

Sales Manager

Основная информация

Зарплата:
1 000 USD
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Cerințe:

  1. Nivel de limbă engleză - cel puțin intermediar (conversațional - fluent)
  2. Abilități de comunicare bine dezvoltate
  3. Dorință de creștere continuă și de a face bani
  4. Implicare activă în cadrul programului de lucru
  5. Abilități elementare de a lucra cu calculatorul (excel, word)

Condiții de muncă:

  1. Oficiu în centrul Chișinăului, în apropiere de Atrium
  2. Program de lucru - Luni-Vineri ([показать номер]16.00-00.00)
  3. Program de inducție și training-uri de specialitate
  4. Tehnică asigurată
  5. Colectiv tânăr
  6. Cantină în interiorul oficiului
  7. Cafea, apă și gustări
  8. Metodă de salarizare - bază + % generoase + bonusuri

Responsabilități:

  1. Efectuarea apelurilor și stabilirea ședințelor conform scriptului de vânzare
  2. Lucru cu CRM-ul (instruire asigurata)
  3. Completarea rapoartelor cu privire la propria activitate
  4. Expedierea pe email a ofertelor/ contractelor către clienți
  5. Efectuarea ședințelor și semnarea contractelor (după 2 săptămâni)
Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?