Недавно опубликовано

Administrator or.Orhei

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
От 1 года
Город:
Оргеев

Описание вакансии

Administrator FamilyPizza or.Orhei

Cerinte fata de candidat:

  •  Cunoasterea limbii de stat si rusa;
  •  Studii superioare sau medii de specialitare finisate;
  •  Experienta in administrare minim 6 luni;
  •  Experienţă în calitate de vinzător sau vinzător superior minim 1 an;
  •  Cunoştinţe şi abilităţi de gestionare a muncii unui colectiv;
  •  Cunoştinţe sau experienţă în motivarea şi ridicarea eficacităţii angajaţilor la locul de muncă;
  •  Tendinţa spre creştere profesională;

Obligațiile postului:

  •  sa elaboreze si implementeze programul de fidelizare a clientilor (promotii, vouchere etc.);
  •  sa se asigure ca stabileste normele de buna practica in relatia cu clientii si verifica respectarea lor;
  •  sa se asigure ca personalul își desfasoară corect activitatea;
  •  sa participe activ la rezolvarea sarcinilor echipei de angajați;
  •  sa-si insuseasca si sa respecte normele si instructiunile de protectie a muncii si masurile de aplicare a acestora;
  •  sa execute alte activitati in legatura cu indeplinirea sarcinilor de serviciu apreciate de persoanele care au acest drep.

Oferim:

  •  Securitate, stabilitate și încredere în viitor;
  •  Loc de muncă, ținând cont de reședință;
  •  Formarea profesională din contul Companiei;
  •  Posibilități de dezvoltare profesională;
  •  Lucru 2/2;
  •  Echipă prietenoasă de specialişti;.
  •  Pachet social deplin;
  •  Salariu atractiv.

Persoanele interesate pot trimite CV-ul la adresa: hr@familymarket.md cu indicarea postului solicitat administrator

Отправить резюме

О компании

Family Market este o retea de magazine din Moldova înființată în 2013, iar pe 1 mai primul nostru magazin a fost deschis la Briceni.

Datorită managementului nostru eficient, pe parcursul la 7 ani au fost deschise inca 24 de magazine în toată Moldova, iar acesta nu este sfârșitul. Rețeaua intenționează să se extindă în continuare, pentru a bucura clienții săi cu disponibilitate și asortimentul produselor sale.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?