Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее специальное
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerinte fata de candidat:
− Studii medicale;
− Experiența de muncă în laborator;
− Cunoașterea standardelor din domeniul medicinei de laborator;
− Implicare şi capacitate de a face faţă unor sarcini complexe;
− Capacitate de analiza şi sinteză, orientare spre rezultat.

Responsabilități:
- Ajută la efectuarea investigațiilor medicale în conformitate cu Procedurile de Sistem și instrucțiunile de lucru;
- Cunoaște și respectă regulile de biosiguranță;
- Participă la îmbunătățirea procesului și metodelor de efectuare a investigațiilor;
- Identifică în mod permanent la diferite etape analizele neconforme;
- Analizează, validează și semnează rezultatele investigațiilor efectuate;

Отправить резюме

О компании

IMSP Spitalul Clinic al Ministerului Sănătății  este o instituție medico-sanitară publică de nivel terțiar, care are drept scop acordarea asistenței medicale specializate pacienților, inclusiv, veteranilor războiului din 1941-1945,  participanților la războiul din Afganistan și acțiunilor de luptă pentru independența și integritatea Republicii Moldova, bolnavilor de profil geriatric și celor care necesită reabilitare neurologică, ortopedică și cardiologică, precum și studenților instituțiilor de învățământ superior și mediu de specialitate din mun. Chișinău.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Puskin,51
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?