Недавно опубликовано

Manager magazin de cadouri si flori

Основная информация

Зарплата:
от 8 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui manager pentru magazinul bantik.md din Chișinau.

Candidatul ideal este, în primul rând, un bun lider, care știe să lucreze cu oamenii și să-i motiveze, astfel încât echipa să performeze.

Printre calitățile persoanei care va ocupa acest post ne-ar plăcea să regăsim hărnicia, perseverența, foarte bune abilități de comunicare, deschiderea și corectitudinea.

Apreciem şi mai mult candidații cu experiență în management și vânzări.

Acest post este potrivit pentru o persoană activă, pozitivă și rezistentă la stres, care poate să obțină rezultate și în momentele tensionate.

Descrierea jobului

Este important ca viitorul manager de magazin să învețe cum trebuie sa arate și sa iasa cadourile/buchetele noastre din atelier.

Ca Manager responsabilitatea se va împărți între gestionarea magazinului și, implicit a echipei, dar și creativitate , prin crearea de oferte  și vânzări către clienți. Această persoană va fi responsabilă de activitățile administrative și de gestionare (planificarea timpului de lucru pentru echipă, realizarea necesarelor, raportarea către biroul de conducere), realizarea de cadouri/ buchete, vânzări și livrări, dar și de motivarea echipei și menținerea principiilor și valorilor companiei.

Munca ta va fi măsurată cu ajutorul statisticilor săptămânale, care urmăresc: eficiența echipei, vânzările și imaginea magazinului, pierderile și nu în ultimul rând, calitatea serviciilor și produselor bantik.md.

Dacă te regăsești în acest job și ai convingerea că vei performa, aplică acum!

Descrierea companiei

bantik.md este recunoscuta cea mai stabila companie de cadouri corporate  din ţară. Acum ne extindem şi mai mult,cu sucursala noua la Bucuresti. Echipa este punctul nostru forte şi ne place să investim în oameni!

Mai mult decât flori si cadouri noi livrăm emoţii şi trăiri intense celor dragi!

Lucrăm într-un domeniu dinamic, cu perioade solicitante, dar este frumos la noi, iar oportunităţile de avansare apar în urma eforturilor depuse, ne dorim să creştem împreună!

Dacă îţi plac provocările, te aşteptăm în echipa noastră!
Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?