Недавно опубликовано

Deridicatoare/Îngrijitor încăperi în secția de producere biscuiți

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Sectorul Botanica șoș.Muncești 271/3

Graficul de muncă de luni - vineri.

Oferim:

1.Angajare oficială.
2.Pachet social

Doritorii ne pot contacta la numărul de telefon [показать номер]078777041

Отправить резюме

О компании

Misiunea noastră este să creăm biscuiți doar din produse naturale și calitative care să satisfacă nevoile oamenilor, indiferent de tipologia acestora. Produsele noastre îmbină tradiția cu cerințele din ziua de azi – o strălucire ambalajului dar păstrând binecunoscutul gust al biscuiților de casă.

Echipă profesionistă, formarea continuă a personalului, aproape de exigențele consumatorilor, ne-a definit un producător de biscuiți și grisine, apreciat de mulți consumatori din Moldova și România, Germania.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?