Недавно опубликовано

Vânzător - consultant servicii Orange (Peresecina)

Основная информация

Зарплата:
от 4 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Оргеев

Описание вакансии

ce vei face:

  • vei promova şi vei vinde servicii Orange în magazinul din satul Peresecina

ce căutăm:

  • cunoaşterea fluentă a limbilor română şi rusă
  • cunoştinţe de bază a pachetului MS Office (Word, Excel, etc.)
  • experienţă în domeniul deservirii clienţilor şi/sau în vânzări va constitui un avantaj
  • orientare către client și cu atitudine proactivă
  • bune abilităţi de negociere și gestionare a situațiilor dificile

ce îţi oferim:

  • o experienţă unică de învăţare şi de dezvoltare profesională
  • salariu competitiv (de la 4000 lei)
  • program de lucru în ture, două săptămâni lunar
  • contract de muncă

Așteptăm CV-ul tău la angajare@altos.md  cu specificarea jobului pentru care aplici.

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?