Недавно опубликовано

Specialist Marketing

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
От 1 года
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Ca cerinte de baza:

  • studii si experienta in marketing,
  • cunoasterea limbilor romina, rusa & engleza (ultima este binevenita),
  • utilizator avansat al calculatorului ( pachetul office obligatoriu, Photoshop si Coral Draw),
  • permis de conducere categoria B (transport personal).

Responsabilitati:

  • promovarea imaginii companiei si respectarea brand equity,
  • sustinerea echipei de marketing in organizarea de evenimente,
  • informarea clientilor si a potentialilor clienti despre activitatea si produsele organizatiei,
  • întocmirea planului de publicitate (medii de difuzare, temporizare, obiective) ,
  • analiza ofertelor publicitare si identificarea celor mai avantajoase forme de promovare (atât din perspectiva impactului asupra pietei, cât si din perspectiva preturilor),
  • proiectarea si realizarea materialelor publicitare (elaborarea machetelor publicitare, anunturi, pliante, oferte, brosure, materiale de evidențiere la raft, etc.),
  • colaborarea cu agentiile de publicitate, tipografiile, agentiile de organizare a evenimentelor, studiouri de producere foto/ video.
Oferta noastra:
  •  Pachet social, salariu atractiv, bonusuri și facilitati din partea companiei,
  • Mediu de lucru plăcut, colectiv tânăr și ambițios.

Daca te regasesti in cele relatate mai sus, trimite un CV si o scrisoare de intentie la adresa de e-mail:
Отправить резюме

О компании

Castel Mimi este recunoscut drept cartea de vizită a Moldovei, una dintre cele mai importante atracții turistice din țără, ce a reușit să adune oaspeți din peste 100 de state ale lumii. Este un producător de vinuri de înaltă calitate cu o experiență seculară în domeniu.

Dacă vrei să construiești o carieră de succes într-o companie cu renume internațional și să devii parte a unei echipe profesioniste și dinamice, atunci ești persoana perfectă pentru noi!

   Adresa: Anenii Noi s. Bulboaca.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?