Недавно опубликовано

Căutăm Tehnicieni Caroserie auto si mecanici

Основная информация

Зарплата:
2 000 EUR
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
За границей

Описание вакансии

Căutăm Tehnicieni Caroserie auto si mecanici:

  • Dezasamblatori / Montatori auto
  • Vopsitori
  • Montatori de panouri
  • Tinichigii (polish, cosmetizare auto) / Detailers
  • Mecanici
  • Tapițeri
  • Tehnicieni cosmetizare auto fara vopsea / PDR
  • Ambalatori / Wrappers
  • șofer
  • specialist de cauciucuri
  • spălătorie auto

Cerințe:

  • Experiență dovedită, diplomă de absolvire
  • Dispuşi să se relocheze în Europa/în întreaga lume atât timp cât este nevoie (de obicei, de la 1 la 3 luni)
  • Spirit de echipă

Отправить резюме

О компании

INOVA Group este specializată în furnizarea de servicii de recondiționare şi reparații caroserie pentru vehicule. Operăm la scară globală și suntem întotdeauna pregătiți să gestionăm orice tip de intervenție, organizându-ne procesele în timp util și în locul necesar.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Switzerland, st
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?