Опубликовано вчера

Depozitar la depozitul de mobilă

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее специальное
Oпыт:
От 1 года
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Suntem cea mai mare rețea de magazine de mobilă din Republica Moldova, având o experiență de peste 20 ani. Cu fiecare an, creștem, ne dezvoltăm și tindem spre mai mult, ținând cont de această, angajăm:

Depozitar

Cerinte:

  •  experienta;
  •  cunoasterea PC, constituie un avantaj;
  •  cunoasterea limbii de stat, limbii ruse,
  •  responsabil, disciplinat, organizat, punctual, onest, etc.

Compania ofera:

  •  Munca stabila pe perioada nedeterminată ;
  •  Salariul motivant;
  •  angajare oficială în câmpul muncii;
  •  pachet social deplin și condiții avantajoase de muncă;
  •  nivelul competitiv al salariului, se discută la interviul de angajare;

tel.[показать номер]067524475 Eduard

Отправить резюме

О компании

Compania MOBVARO-M SRL este lider pe piata din Republica Moldova in comercializarea de Mobilă

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?