Недавно опубликовано

Кладовщик

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Обязанности:

  •  Комплектация товара, согласно заявке клиентов.
  •  разгрузка/погрузка товара.

Требования:

  •  физическая выносливость.
  •  исполнительность, внимательность, порядочность, ответственность.

Условия работы и оплаты:

  • Стабильная заработная плата.
  • Полный социальный пакет.
  • Полный рабочий день.

Ждем ваших CV на e-mail: info@ecaterix.md">info@ecaterix.md
Телефон:  [показать номер]069620051

О компании

Compania ECATERIX este angajata in livrarea accesoriilor pentru producerea si montarea ferestrelor din PVC.
Într-o perioadă scurta de timp, compania ECATERIX, s-a transformat dintr-o companie regională mică într-unul dintre cei mai importanti furnizori de accesorii pentru ferestre PVC, reprezentat pe piata Moldovei printr-o retea de sucursale cu depozitele lor locale.
Feronerie TTS, WINKHAUS.
Profile din PVC: lider mondial VEKA - Germania.
Profile din aluminiu AKPA.
Profil plase antiinsecte.
Accesorii pentru montarea construcţiilor.
Spumă poliuretanică de la compania SOUDAL, companie de top din Belgia.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?