Недавно опубликовано

Agent închirieri

Основная информация

Зарплата:
10 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Аэропорт, Кишинёв

Описание вакансии

       Descrierea funcției:

  • Închirierea autoturismelor către clienți din Aeroport / Chișinău Centru;
  •  Gestionarea și centralizarea contractelor de închiriere;
  •  Evidența încasărilor și completarea registrul de casă;
  •  Asigură și întreține bune relații de colaborare cu clienții;
  •  Atribuții specifice ce țin de îngrijirea parcului auto;
  • Oferirea de suport telefonic / e-mail către clienți;
  • Crearea ofertelor și administrarea rezervărilor;
  •  Deplasări în raza mun. Chișinău, în afara acestuia și peste hotare

    Candidatul ideal:
  • Studii superioare;
  •  Permis de conducere categoria B (minim 2 ani).
  • Limba română, rusă, engleză – nivel avansat (oricare altă limbă constituie un avantaj);
  •  Cunoștințe operare computer: Microsoft Office în special;
  •  Disponibilitate pentru program prelungit, timp de noapte, deplasări pe plan local dar și internațional;
  •  Persoană disponibilă pentru deplasări pe plan local dar și internațional, responsabilă, cu abilități de comunicare, flexibilă și organizată.

    Beneficii:
  • Salariul oficial cu toate cotizațiile de minim 10 000 lei + comision din vânzări;
  • Program de lucru flexibil și într-un mediu plăcut;
  •  Posibilitatea de dezvoltare personală prin comunicarea în diferite limbi străine și cu oameni provenind din medii diverse;
  • Posibilitatea de dezvoltare profesionala prin colaborare cu companii și echipe la nivel global.

    Vă rugăm să trimiteți CV-ul și scrisoarea de însoțire pe e-mail office@avis.md">office@avis.md
Отправить резюме

О компании

Avis este una dintre cele mai mari companii de inchirieri auto din lume, cu peste 70 de ani de experienta in domeniu. Compania este prezenta in mai mult de 170 de tari din 4 continente, printr-o retea de peste 5.500 de birouri de inchiriere auto, deservind anual peste 8 milioane de clienti.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?