Недавно опубликовано

Office manager

Основная информация

Зарплата:
800 USD
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilități:
- Organizarea operațiunilor și procedurilor de birou, inclusiv aprovizionarea oficiului cu necesare (de exemplu, papetărie, hardware și aranjamente de călătorie, servicii de curățenie, katering, etc.);
- Organizarea întâlnirilor, invitațiilor, programărilor și altor activități;
- Gestionarea contractelor și negocierilr de preț cu furnizorii (rechizite de birou și furnizorii de servicii de birou);
- Evidența concediilor salariaților, precum și a concediilor medicale;
- Gestionarea corespondenței de intrare/ieșire;

Cerințe:
- Experiență într-o poziție similară - minim 2 ani (în organizații internaționale sau ONG-uri va constitui un avantaj).
- Studii superioare în administrarea afacerilor, finanțe sau un domeniu conex;
- Cunoșterea limbilor: română, rusă, engleză;
- Cunoştinţe avansate de operare PC: Word, Excel, Internet, Outlook;

Oferim:
- Experiență de muncă într-o echipă dinamică;
- Oficiu în centrul orașului- str. Bernardazzi;
- Program de muncă: Luni-Vineri, [показать номер]9.00-18.00
- Salariu motivant: 700-900 USD.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa electronică: prohr.client@gmail.com  cu menționarea postului pentru care aplică.

О компании

Pro HR — это идеальное решение для компаний, которые хотят улучшить свой бизнес с доступными ресурсами и долгосрочным эффектом.

Мы команда профессионалов, увлеченных людьми и порядком. У нас есть значительный опыт в области управления человеческими ресурсами, управления системами качества и бухгалтерского учета. Мы продвигаем современные и эффективные решения и услуги для развития любого бизнеса. Мы динамичны и постоянно инвестируем в образование и накопление новых знаний, что позволяет нам расти и быть ценным партнером для клиента.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?