Недавно опубликовано

Event Manager

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
От 2 лет
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Aptitudini:

  • Experiență în marketing și în organizare de evenimente
  • Studii superioare în domeniu
  • Gândire strategică și creativă
  • Capacități de planificare și organizare
  • Abilități excelente de comunicare
  • Cunoașterea tehnicilor de negociere și vânzare
  • Experiență în utilizarea programului CRM constituie un avantaj

Responsabilități:

  • Elaborarea calendarului de evenimente și implementarea
    acestora
  • Elaborarea conceptului fiecărui eveniment organizat
  • Stabilirea programului și logistica evenimentelor
  • Contactarea telefonică, în scris și pe e-mail, după caz, a
    clienților potențiali în vederea informării despre evenimentele organizate
  • Asigurarea bunei desfășurări a fiecărui eveniment
  • Crearea parteneriatelor pe termen lung în concordanță cu
    obiectivele și strategiile setate
  • Gestionarea corectă a bugetului de eveniment
  • Monitorizarea funcționării campaniilor de promovare și
    propuneri de îmbunătățire a acestora
  • Identificarea de noi oportunități pentru promovarea
    companiei și a evenimentelor pe care aceasta le organizează
  • Promovarea evenimentelor pe platformele online și offline
  • Monitorizarea paginii de FB: crearea evenimentelor,
    promovarea lor, postări pre-eveniment și post-eveniment
  • Cunoștințe de operare MS Office

Noi îți oferim

  • Cursuri de dezvoltare profesională
  • Remunerare motivantă dependent de performanțele tale
  • Echipă tînără și ambițioasă
  • Experiență de comunicare cu specialiști din diverse domenii

Cei interesați de oferta noastră, transmiteți CV-ul la adresa contact@vioser.md sau contactați-ne la [показать номер]069285557 până la data de [показать номер]31.03.2023.

Toți aplicanții vor fi tratați strict confidențial.

Отправить резюме

О компании

”VIOSER Consulting” SRL este o companie de consultanță care trece dincolo de elementele de bază pentru a construi un pachet de servicii ce integrează expertiză profesională şi tehnologii moderne. Personalul nostru are acces la cele mai actuale  informații, schimbări de legi şi reglementări. Suntem gata să oferim consultanță atât pentru companiile locale cât și companiilor internaționale care au decis să pătrundă pe piața Republicii Moldova.

Motto-ul companiei noastre este “Misiuni îndeplinite la superlativ”, având rolul de a sprijini respectarea valorii esențiale a companiei noastre și anume dezvoltarea de parteneriate de lungă durată prin suport de calitate.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?