Недавно опубликовано

Cautam Operator la receptie

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Doresti sa te dezvolti si sa cresti in cariera ?
Doresti sa cistigi bine ? si sa ai succes?

Noi stim cum sa obtii asta si posibil te asteptam anume pe tine.

Echipei noastre ii oferim:

Salariu motivant ([показать номер]5500-8000 lei)
1. Un sistem de lucru automatizat.
2. Servicii de frumusete la sinecost.
3.Angajare oficiala si pachet social complet
4. Cursuri si seminare de dezvoltare personala, gratuit
5. Atmosfera prietenoasa si  confortabila.

Noi suntem Primul Salon pentru blonde
Participantii a expozitiilor Beauty & celebration
Parteneri a proiectelor televizate
Organizatori a seminarelor de coafuri .

Cerinte fata de candidat :

  • Cunoasterea buna a limbii romina si rusa
  • Resposabila si dornica de a invata
  • Experienta de lucru cu CRM va fi un avantaj

Responsabilităţi:

  • Preluarea apelurilor telefonice si efectuarea apelurilor telefonice
  • Operarea cu calculator si telefon pentru retele de socializare
  • Sa investeasca timp si resurse pentru a invata lucruri noi de specialitate.
  • Si foarte important sa stii sa zimbesti )))

    Program de lucru de  la [показать номер]9.00-19.00
    Ne aflam la Buiucani, mai jos de Flacara

Nu conteaza experienta ta -conteaza dorinta ta de a invata si cei 7 ani de-acasa !
Suna chiar acum : [показать номер]069561450

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?