Недавно опубликовано

Vânzător-consultant

Основная информация

Зарплата:
4 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Suntem în căutare a unui vînzător-consultant în magazinul de papetărie și cadourile @Shopshop din sectorul Botanica, CC Plaza.

Suntem o echipă tânără, în creștere rapidă, formată din oameni cu idei similare. Misiunea noastră este să aducem Fericire clienților noștri și să arătăm că fericirea se formează din mărunțișurile.

Noi oferim:

  • Program de lucru: 2 / 2 zile, de la 9:00-20:00
  • Salariu transparent: (salariu fix + % din vânzări). Minim 4000 lei / 15 zile lucrătoare
  • Contract de muncă
  • Asigurare medicală

Sarcini:

  • Consultarea cumpărătorilor (reduceri, promoții, produse noi etc.)
  • Menținerea ordinei și a curățeniei în magazin
  • Aranjarea mărfii
  • Recepționarea mărfurilor conform facturii

Cerințe:

  • Cunoașterea limbilor română/rusă (
  • Persoana comunicabilă, punctuală și rezistentă la stres

Dacă sunteți interesat de postul vacant, vă rugăm să trimiteți CV-ul pe adresa de email: andrei@shopshop.md

Vă așteptăm în echipa noastră!

Отправить резюме

О компании

Мы - молодая, быстро растущая команда единомышленников. Занимаемся розничной продажей необычных канцелярских товаров, подарочных изделий, игрушек, сувениров. Наша основная миссия - приносить Счастье нашим покупателям и показать, что счастье в мелочах.

Ждём Вас в нашу команду!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?