Недавно опубликовано

Copywriter web3

Основная информация

Зарплата:
500 USD
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
От 2 лет
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Suntem o agenție de marketing web3. Vei crea conținut în engleză pentru social media, blogul și newsletterul nostru. Textele vor fi analitice, va trebuie să faci research pentru ele și să fii la curent în permanent cu ce se intâmplă în piață și noutățile din domeniul tehnologic, descentralized finance, blockchain etc

Responsabilități:

  • Crearea zilnică a conținutului de tip long read, care necesită documentare, research
  • Ținut pasul cu cele mai importante evenimente de actualitate din domeniu

Avantaje:

  • Salariu de la 500 dolari + bonus de performanță
  • Job Full Time, dar program flexibil, posibil și remote
  • Vei învăța mult din domeniul web3, care reprezintă viitorul tehnologie în următorul deceniu, unde vor fi cele mai bine plătite job-uri

Cerințe:

  • Engleză C2

Aștept un email de la tine, nu am nevoie neapărat de CV dar trimite-mi texte în ENGLEZĂ scrise de tine.

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?