Недавно опубликовано

Asistent/ă Medical/ă

Основная информация

Зарплата:
8 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Clinica Stomatologică MolarMed își mărește echipa !

Echipa clinicii stomatologice MolarMed este în căutarea unui nou coleg în funcția de asistent/ă medical/ă.

       Cerințe :

  • Experiență minimă de lucru în domeniul stomatologic;
  • Punctualitate;
  • Seriozitate;
  • Buna dispoziție;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;

    Beneficiile oferite :
  • Uniforma și echipamentul necesar activității în domeniu;
  • Salariu motivant;
  • Perspectivă de creștere în carieră și acumulare de noi cunoștințe de la medicii profesionaliști !

    Pentru mai multe detalii sunteți bine-venit/ă de a ne contacta la numărul de telefon sau adresa de e-mail.
Отправить резюме

О компании

Clinica Stomatologică MolarMed este o clinică relativ tânără, cu perspective mari.

Echipa clinicii stomatologice MolarMed a fost fondată la finele anului 2019. Până în prezent, am reușit să cucerim inimile a sute de pacienți, oferindu-le un zâmbet impecabil, grație profesionalismului medicilor stomatologi.

FIi parte a echipei MolarMed, pentru a readuce zâmbetul pe fețele pacienților!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?