Недавно опубликовано

Manager de oficiu în Căușeni

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Каушаны

Описание вакансии

Dacă ești o persoană deschisă și îți place comunicarea cu oamenii, atunci te așteptăm în echipa noastră!

Ce oferim:

  • salariu și sistem de bonusare atractiv
  • oportunități de creștere profesională și financiară;
  • colectiv prietenos, ce te va ajuta să te implici rapid în muncă
  • grafic de lucru: luni - vineri, 09:00 – 17:00 (1 oră pauză de masă), sâmbăta 10:00 – 13:00 (3 ore)
  • alte beneficii suplimentare

Cerințele noastre:

  •  studii superioare absolvite
  • experiență în vânzări - avantaj
  • abilități de comunicare fluentă în limba română și rusă
  • cunoștințe în procesarea calculatorului (CRM - beneficiu)
  • atitudine pozitivă, responsabilitate, amabilitate

Ce responsabilități vei avea:

  • acordarea suportului consultativ și informațional în oficiu
  • promovarea ofertelor de muncă peste hotare
  • deservirea calitativă a clienților
  • gestionarea oficiului din orașul Căușeni

Dacă te regăsești în cele de mai sus, trimite CV-ul tău la adresa electronică hrassistant.asociatia@gmail.com, cu mențiunea postului – Manager de oficiu în Căușeni, în tema scrisorii, sau nu ezita să ne apelezi la numerele de telefon: [показать номер]079 911 110.

Află mai multe despre noi aici: www.asociatia.md

О компании

Suntem o echipă care te ajută să îți faci viața mai ușoară. Cu zarabotka,md e ușor să pleci în lumea mare să faci parale. Noi credem în faptul că dacă stăm pe loc ne stă și norocul, așă că sună la noi să îți găsim de lucru.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?