Недавно опубликовано

Curier/expeditor

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее
Oпыт:
От 1 года
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Căutăm tineri energici cu dorința de a lucra pentru poziția de Curier Expeditor.

Cerințe:

  •  categoria B, (categoria C va constitui un avantaj)
  •  capacitatea de a însuși rapid noi informații
  •  cunoașterea orașului
  •  sociabilitate
  •  cunoașterea limbilor rusă și română
  •  experiență de conducere nu mai puțin de 3 ani
  • va trebui să lucrați cu mașina noastră

Responsabilități:

  • livrarea la oficii, domiciliu, puncte de vinzare (magazine)
  • lucrați cu facturi fiscale și aparat de casă

Noi promitem:

  •  Echipa prietenoasă
  •  Plata la timp a salariului + bonus-uri de performanță
  •  Condiții de lucru convenabile și confortabile
  •  Relație umana
  •  Program de lucru de la 9-00 la 18-00
Отправить резюме

О компании

Suntem compania VITENCOM-PLUS S.R.L., care a reușit să devină distribuitor exclusiv al brandului de cafea neapolitana CaffeBorbone și apă de izvor Izvoarele Călimani. Ne propunem o dezvoltare ca distribuitor la cele mai populare și calitative branduri în Republica Moldova.

Ne mărim echipa, și pentru a atince scopurile în continare, avem nevoie de tine!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Uzinelor 104
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?