Недавно опубликовано

Designer de mobila

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее
Oпыт:
От 1 года
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Lucrul consta in:

  •  consultarea clientilor
  •  calcularea proiecteleor/intocmirea ofertelor comerciale
  •  lucru cu proiectele designerilor de interior ( reschitarea mobilierului conform dimensiunilor reale si posibilitatilor tehnice)
  •  alegerea materialelor si mecanismelor , conform proiectului de interior
  •  schitarea proiectelor de la 0 ( pentru clientii care nu au proiect de interior)
  •  transmiterea proiectelor finale spre tehnolog

Cerințe:

  • experienta in domeniu minim 1 an
  • cunoastere programe grafice: Sketchup sau 3DMax si AutoCad,
  •  cunostinte tehnice in domeniu
  •  cunoastere limbilor romana , rusa, engleza (optional)
  •  persoana comunicativa

Oferim:

  • colectiv tinar si binevoitor :)
  •  pachet salarial complet
  •  concediu platit
  •  salariu motivat

Ore de lucru: L-V [показать номер]9.00-17.00,

Transmite CV pe adresa: mobila.cocopelli@gmail.com">mobila.cocopelli@gmail.com

Отправить резюме

О компании

Compaia Cococpelli activeaza din 2015.  Fabrica este o cladire moderna, dotata cu utilaje performante de taiat, incleiat si gaurit.

Printre partenerii companiei se numara: farmacia Orient, Eximbank, Moldincombanc, Otp banca, Calarasi Divin, etc

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?