Недавно опубликовано

Manager vânzări și relații cu clienții

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Dacă ai studii superioare absolvire sau în curs absolvire te invităm să aplici pentru acest post. Pentru a face parte din echipa edocumentare.md este important să ai abilități excelente dе comunicare, atitudine pozitivă și dorința dе a atinge obiectivele comune ale echipei. Cunoașterea limbii ruse – constituie un avantaj.

Îți oferim un salariu în creștere în dependență de competențele deținute și rezultatul adus companiei.

Oferim un pachet atractiv de beneficii, treninguri de pregătire și perfecționare și oportunități de dezvoltare a carierei. Suntem convinși că putem oferi soluții inovatoare clienților noștri, deoarece avem grijă de angajații noștri.

Toți cei care devin parte a echipei sunt încurajați să crească în carieră și susținuți pentru a excela în domeniile lor, iar succesul fiecăruia este o victorie a noastră, a tuturor.

Descrierea jobului sau ce vei face de fapt:
– prezentarea, promovarea si vânzarea serviciilor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
– identificarea clienților potențiali, negocierea şi încheierea contractelor;
– întocmire documentelor contractuale și comerciale;
– analizează, verifică, identifică și prelucrează documentația de elaborare a dosarului de obținere a cetețeniei române sau a altor acte românești;
– completarea dosarele clienților în funcție de tipul de serviciu prestat;
– alte obligațiuni specifice postului.

Ne așteptăm să ai:
– experiență și rezultate remarcabile în domeniul vânzărilor;
– experiența de lucru în vânzări sau în domeniul perfectării de acte va constitui un avantaj;
– studii superioare;
– cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă (engleza – va constitui un avantaj);
– aspect prezentabil, abilități de comunicare, capacitate de convingere.
– cunoașterea computerului la nivel de utilizator/avansat.

Ce ar trebui să mai știi – e că apreciem maturitatea și experiența profesională .

Facem totul împreună, ne ajutăm reciproc și acceptăm provocările profesionale, pentru că avem o mare #poftădemuncă!

Hai aplică! Te încurajăm să te alături #oamenilor-de-la-edocumentare.md

Transmite CV-ul tău la adresa de email contact@edocumentare.md, indicând funcția pentru care candidezi şi hai să excelăm profesional împreună!

Отправить резюме

О компании

edocumentare.md este partenerul tău de încredere ce oferă soluții legale și optime în procesul de a obține cetățenia română și perfectării actelor românești.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, sec. Rîşcani, str. Moscova, nr. 3/6, et. 2, of. 2.
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?