Недавно опубликовано

Broker vamal Chisinau

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Broker vamal

Angajam specialisti in domeiul vamuirii (Broker Vamal) tineri ambitiosi, cu studii superioare si medii de profesie.

  • Cu sau fara experienta de lucru.
  •  Termen de incercare - 1 luna
  • Pe perioada de practica – instruire salariul constituie 6000 lei.
  • Obligatoriu cunoasterea calculatorului ,Office,Word,Excel.

CV-ul rog sa-l expediati prin intermediul postei electronice cu indicarea numarului de contact.

Informatii despre companie o gasiti pe situl companiei www.declarant.md

Telefon: [показать номер]068051212
Persoana de contact: Tanas Mihail
E-mail: tanas.mihail@gmail.com
Site: http://www.declarant.md

Отправить резюме

О компании

Compania "Azur Translogistic" S.R.L. a reușit să consolideze un colectiv tînăr și unit, capabil să implementeze, idei și proiecte de orice complexitate, avînd în spate o vastă experiență în activitatea vamală, a cărei nivel de calificare este menținut la standarte ridicate prin cursuri de pregătire și instructaje periodice în domeniu. Astfel, specialiștii nostri, rămîn permanent motivați să se perfecționeze pentru a obține și mai înalte realizări.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str.Industriala 54
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?