Недавно опубликовано

SEO Specialist

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования, Гимназия / Лицей, Высшее
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

CE VĂ OFERIM:

  • Lucru într-un birou confortabil ;
  • Echipă tânără, veselă și prietenoasă;
  • Cafea naturala pe cheltuiala companiei;
  • Livrarea prânzului la birou;
  • Divertisment: PlayStation, aparat de joc, fotbal de masă, săgeți etc.;
  • Plata în rate pentru achiziționarea de echipamente (pentru nevoi personale) după 6 luni de muncă în companie;
  • Instruire cuprinzătoare, pregătire avansată (instruiri, seminarii cu specialiști);
  • Acces gratuit la biblioteca corporativă cu literatură modernă de afaceri;
  • Salarii la timp;
  • Angajare oficiala/pachet social.

Atribuțiile:

  • Lucru la îmbunătățirea vizibilității site-urilor pe Internet;
  • Optimizarea SEO și promovarea motorului de căutare a site-urilor;
  • Audituri SEO;
  • Lucrul cu codul site-urilor, diverse CMS, la nivel de webmaster;
  • Compilarea și extinderea nucleului semantic;
  • Lucrul cu programe de colectare și analiză a cuvintelor cheie;
  • Declarație de specificații tehnice pentru redactori, programatori;
  • Optimizarea conținutului SEO;
  • Tratarea factorilor comportamentali;
  • Analiza rezultatelor căutării;
  • Efectuarea de teste și experimente A / B;
  • Achiziție, evaluarea calității și plasarea linkurilor.

Cerințe:

  • Cunoașterea principiilor promovării site-ului web, optimizarea internă;
  • Cunoașterea tehnologiilor de marketing pe internet, analist web;
  • Cunoașterea produselor Google.

Lucrul la noi - este cea mai bună experiență posibilă! Vino și verifică!

Ne puteți cunoaște mai bine aici: https://webmaster.md/

Dacă considerați, că nu aveți competențele necesare, dar sunteți dornici să vă dezvoltați în acest domeniu, trimiteți CV-ul la: job@webmaster.md.

Vă rugăm să indicați poziția dorită în subiectul email-ului dvs.

Și ține minte, nu contează pentru noi dacă ai experiență, ne pasă de Tine!

Отправить резюме

О компании

Studio Webmaster – ведущая IT компания Молдовы, с молдо-немецким капиталом, лидер в области предоставления ИТ-решений для бизнеса. Опыт работы более 15 лет. В списке наших клиентов крупнейшие молдавские и мировые компании.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Чеканы, str. Mircea cel Bătrîn, 25/2
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?