Недавно опубликовано

Cosmetician / estetist

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее специальное
Oпыт:
От 1 года
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Angajam asistent(a) medical(a) în funcție de cosmetician/estetist sau medic dermatolog in cadrul centrului de medicină estetică.

        Responsabilități:

  •  Consultarea pacienților cu referire la serviciile medicale estetice ale clinicii
  • Efectuarea procedurilor cosmetologice (peeling, terapie cu microcurenti, lpg, rf lifting, epilare cu laser...), efectuarea pozelor înainte/după procedură.

    Beneficii:

  •  acces la programe de training personalizate,
  •  posibilitate de a construi o carieră pe termen lung cu extinderea categoriilor de proceduri efectuate,
  • angajare oficială,
  •  bonusuri financiare pentru performanță,
  •  condiții bune de lucru, cu respectarea zilelor libere oficiale,
  •  concediu anual plătit,
  •  reduceri considerabile la serviciile medicale și estetice ale instituției pentru dvs și familie.

    Cerințe:
  •  Cunoașterea limbilor română și rusă
  •  Abilități de comunicare și soluționarea întrebărilor
  •  Studii medicale medii speciale (asistenta medicala) sau medicale superioare finalizate (medic)
  •  Atitudine responsabilă, neconflictuală, acuratețe și capacitate de memorare rapidă

    Program de lucru: 3 zile pe săptămână (peste o zi) 8:00-20:00.

CV-urile se recepționează la e_mail (obligator cu poză): estetic-sana@mail.ru
Mai multă informație la nr [показать номер]068748888

Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?