Опубликовано вчера

Șlefuitori Metal la producere de Mobilă Chișinău.

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
8 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

          Fabrica de mobila cauta Șlefuitor Metal la producere mobilier in Chișinău.

Cerințe:

  •  Persoana responsabila, serioasa cu experiență în domeniul producției de mobilă;

Condiții de lucru:

  Fabrica se află in regiunea str. Balcani.

  Te asteptăm la noi.

  Detalii la telefon:  0

О компании

Depozit Angro și cu amanuntul – DecoPrim, oferă mese și scaune, care se integrează perfect în interiorul oricărei locuințe, oficiu sau interior pentru HoReCa, precum și fotolii de birou la cele mai accesibile prețuri. Suntem o companie în continuă dezvoltare si expansiune. Înfințată în 2014, S.R.L. “DECOPRIM PLUS”, în scopul satisfacerii nevoilor Dumneavoastră. Suntem importatori și avem placerea de a invita dealeri regionali pentru colaborare. Oferim gamă largă de mese, scaune pentru sufragerii, birouri și pentru domeniul HoReCa, precum și fotolii de birou la cele mai accesibile prețuri. Te întimpinăm cu mobilier în funcție de personalitatea ta, de tip clasic sau mai extravagant, ce impresionează prin design și funcționalitate pe oricine.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Буюканы, Str. Petricani 17/5
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?