Опубликовано вчера

Reporter/ă

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
От 2 лет
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Grupul de presă Realitatea (Realitatea.md, Bani.md, Rlive.md, Rlive TV, Rupor.md, Moldovalive.md) este în căutarea unui reporter/ă. Funcția este vacantă în cadrul redacției Realitatea.md.

Ce așteptări avem de la viitorul nostru coleg/ă:

  • să cunoască limba română;
  • să dețină fie studii, fie experiență în domeniul mass-media;
  • bună organizare și gestionare a timpului;
  • lucru în echipă.

Salariu se negociază în dependență de capacitățile de lucru/experință, operativitate și implicare.

Așteptăm cv-ul tău la adresa de e-mail: contact@realitatea.md

Ключевые навыки
Redactare texte Lucru în echipa Gândire critică Creativitate Comunicare clară și eficientă Abilități de comunicare Social media / comunicare digitală

О компании

Hai salut,

Noi suntem grupul Realitatea și obiectul muncii noastre ești chiar tu, ca să fii informat corect, rapid și despre toate.

Ca să reușim, împreună, caută la televizor canalul R LIVE TV, sau pe online ne găsești pe Realitatea.md, rlive.md, bani.md, rupor.md și moldovalive.md.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?