Недавно опубликовано

Agent Comercial Chișinau

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее специальное
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilităţi:
- Prezentarea, promovarea şi vânzarea produselor şi serviciilor companiei;
- Căutare activă a noilor clienţi şi atragerea acestora (vânzări active);
- Negocierea, încheierea contractelor şi urmărirea derulării acestora;
- Monitorizarea şi întreţinerea ordinei comenzilor (de la plasare în lucru până la expediere);
- Participarea la expoziţii şi evenimente de marketing.

Cerinţe:
- experienţa în vânzări constituie un avantaj
- orientare către client;
- cunoaşterea limbilor română, rusă;
- operativitate în realizarea atribuţiilor specifice;
- abilităţi de comunicare profesională şi negociere cu clienţii;
- capacitate de asimilare rapidă;
- capacitatea de a convinge;
- responsabilitate, iniţiativă, punctualitate;
- cu fi fara automobil personal.

Beneficii oferite:
- Compania oferă un pachet salarial atractiv, cu posibilitatea de dezvoltare profesională într-o companie în plină ascensiune, alături de un colectiv tânăr şi dinamic..
- Salariu motivant.
- Activitate cu program complex.

CV-le trimiteti la adresa: iacubion@mail.ru">iacubion@mail.ru

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?