Недавно опубликовано

Digital Marketing Manager

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Mobiteam angajeaza Digital Marketing Manager

Profilul candidatului:
  • Capacitatea de a vorbi/scrie fluent in limba engleza
  • Cunostinte de baza despre domeniul IT (optional)
  • Orientat spre un post de munca pe termen lung
  • Motivat sa lucreze in industria IT
  • Experienta nu este obligatorie dar constituie un avantaj

Ce vei face:
  • Content Management
  • Market Analysis & Research
  • Contribui la dezvoltarea strategiilor de marketing
  • Copywriting
(Le vei face pe rand, pas cu pas, impreuna cu echipa)

Ce oferim:
  • Oficiu comfortabil in centrul Chisinaului
  • Contract de angajare in o companie rezidenta a parcului IT
  • Pachet social complet
  • Instruire de la zero
  • Posibilitatea de a face cariera in cea mai bine platita industrie din Moldova
  • Vizite in oficiile noastre din Londra si Berlin
Pentru mai multe detalii acceseaza pagina: https://techbehemoths.com/careers/8

Cine Suntem

Noi, Mobiteam, dezvoltam proiecte (startup-uri) încă din 2013. Am creat 5. Cu 3 am făcut exit-uri în America și Anglia. Unul nu a luat foc. Iar acum, exact de-un an, dezvoltăm cel mai mare din toate de până acum - TechBehemoths.

Proiectul a împlinit 1 an vara asta. Avem o expunere și creștere buna, 85,000 vizite unice lunar, operăm în 140 de țări, ajutăm 42,000 companii. Avem o creștere lunară de trafic de 20%. Toate metricile sunt pe verde și în sus.

Cum ne putem fi de folos?

  1. Dacă ești deja experimentat în digital marketing & growth și vrei sa fii parte dintr-un proiect realmente dinamic, cu idee validată, cu product-maket fit - e perfect.
  2. Dacă nu ai încă experiență în digital marketing, dar îți dorești (tare) -la fel, e perfect. Suntem bucuroși să te inițiem în industrie, educa profesional, implica în proiect, ca în timp foarte scurt, să-ți facem o ofertă si lucra împreună la proiect.

Avem 3 cerințe, restul le rezolvăm:

  1. Engleza - nivel avansat mai, ales scris.
  2. Dorința de a învăța - să fii într-adevăr curios să înveți și dezvolți profesional
  3. Termen lung - nu ne dorim o cooperare scurtă. Vrem să fie o distanță lungă și sa faci parte din echipa de baza.

Începând de când?

Mâine dimineața. Lucru full time în birou/hybrid cu trecere spre remote. Să fii disponibil să ne vizitezi și în Berlin sau Londra pe câteva zile.

Nu avem cola si sushi în birou. Nu avem abonamente la sală. Dar ce-ți oferim - bate toate astea. E experiența și dezvoltarea pe care nu multe echipe ți-o pot da în formarea ta profesională. Iar dacă ești deja inițiat - să continuăm scalarea proiectului și să-l vindem lui Elon Musk în câţiva ani.

Promitem că va fi interesant.
Mulțumesc și mult succes!

Отправить резюме

О компании

Mobiteam does custom Web Design and Development. It is specialized in designing aesthetically beautiful and high-quality websites for corporate, personal and eCommerce.

Our clients get websites that sell, attract and obtain market and customer’s respect.Mobiteam has been creating web projects since 2012 and has 14 professionals.

Besides the custom projects, we launched 5 startups and made 3 exits to US and UK companies so far.The company is located in Berlin and distributed in Hamburg, London and Chișinau to have the chance to work with the best specialists without compromising the quality for borders.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?